Povedzme si otvorene, kto z nás by nechcel investovať s rýchlou návratnosťou a ešte aj s garantovanou bezpečnosťou?

Zisťovali ste si úroky v bankách a zistili ste, že niektoré lákajú na úrok „AŽ“ 5%, no má to háčik. Musíte pravidelne vkladať istú čiastku a s Vašimi peniazmi nesmiete minimálne rok hýbať.

Podobne je to aj s ostatnými finančnými službami, preto ste možno skúsili hľadať niečo iné. Napríklad zateplenie domu alebo slnečné kolektory. Položili ste si však aj otázku, kedy sa vám vrátia investované peniaze vo forme ušetrených nákladov? Optimistický odhad v oboch prípadoch je 10 rokov, pričom ročná miera návratnosti investovaných peňazí je približne 10%.

Nuž a podobných príkladov by sa našlo oveľa viac.

My Vám však ponúkame praktické riešenie na bezpečnú rýchlu investíciu, bez „háčikov“ a navyše overenú rokmi. Už asi žiadna domácnosť sa nezaobíde bez auta. Ste majiteľom vozidla s benzínovým motorom a najazdíte cca 20 000 km ročne s priemernou spotrebou 7l benzínu na 100km?

Ak si dáte namontovať do Vášho vozidla LPG zariadenie pri cene montáže 1 000 eur je ročná miera návratnosti 100%. Už po roku sa Vám vynaložené peniaze vrátia a každý ďalší rok, počas ktorého budete Vaše auto používať, usporíte ďalšiu tisícku.