Vážení záujemcovia o prestavbu motorov s priamym vstrekovaním benzínu (FSI, JTS, GDI …)!

Máme pre Vás zaujímavú informáciu. V apríli 2019 sme sa stali zástupcami výrobcu LPG zariadení prémiovej značky LANDI RENZO na Slovensku. Vďaka tejto skutočnosti sme získali aj prístup k ich know-how a technickej podpore pri prestavbách vozidiel s priamym vstrekovaním benzínu.
Na tomto linku landi.pl/filmy.html si môžete pozrieť rôzne typy nimi prestavaných vozidiel poväčšine s priamym vstrekovaním benzínu, prestavby všetkých týchto typov vám vieme ponúknuť s týmto systémom aj my u nás, v prípade záujmu nás môžete kedykoľvek kontaktovať.

Presná cena prestavby závisí od konkrétneho vozidla, v súčasnej dobe (06/2022) sa pohybuje od 1.650 do 2.100 eur podľa auta a použitého systému. Takže cena prestavby je o niečo vyššia oproti cene prestavby obyčajného 4-valcového MPI motora, ale aj tak je návratnosť nákladov na prestavbu pomerne rýchla.

Aktuálny zoznam áut s priamovstrekovými motormi, ktoré je možné prestavať so systémom Landi Renzo.

V prípade potreby akýchkoľvek doplňujúcich informácií nás neváhajte kontaktovať.

Ponúkame Vám tiež aj možnosť prestavby priamovstrekových motorov pomocou systémov priameho vstrekovania kvapalného LPG cez benzínové vstrekovače zn. PRINS LiquiMax. Tento systém funguje na čisté LPG, pričom aj štarty sú na LPG. Systémy sú dostupné iba pre vybrané typy motorov. Je potrebné počítať s cenou prestavby pohybujúcou sa od 2500 do 3000 eur s DPH.
V prípade Vášho záujmu o viac informácií nás môžete kontaktovať 0948 041 354 alebo mpgas@mpgas.sk

Dĺžka montáže a naladenia závisí od vozidla, počítajte cca 2 až 3 dni.